dcsimg

Izglītības konference "Nākotne sākas šodien". 14.05.2014.

Izglītības konference „Nākotnes skola sākas šodien”

Datums: 2014.gada 14. maijs
Laiks: 10.00 – 16.30
Kur: Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) telpās, Ūdens ielā 6

Dalībnieki: izglītības pārvalžu darbinieki, skolu vadītāji un skolotāji, IZM un pakļautības iestāžu darbinieki, vecāki un visi citi, kuriem rūp un interesē mūsdienīga izglītība.

Konferencē uzstāsies gan pašmāju, gan ārzemju izglītības, radošuma un dizaina domāšanas eksperti, kā arī būs iespēja iepazīties ar inovatīvām izglītības tehnoloģijām. Konferences mērķis ir piedāvāt informāciju un sekmēt izpratni par inovatīvu pieeju mācību procesā, īpaši pievēršoties dizainam un dizaina domāšanai, kura ir arī šā gada Radošās darbības nedēļas „radi!2014” galvenā tēma. Konferences praktiskajā daļā ieplānotas darbnīcas, kurās ar īsām tematiskām lekcijām un dizaina domāšanas metodēm tiks meklētas idejas skolas vides uzlabošanai un radošuma attīstīšanai mācību procesā starp skolēnu un skolotāju.

Konferenci organizē: Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Britu padomi Latvijā, Lielbritānijas vēstniecības Tirdzniecības un investīciju nodaļu, UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju, Rīgas izglītības un informatīvi metodisko centru, Sorosa fonda Latvija iniciatīvu “Pārmaiņu iespēja skolām”, Micrsoft Latvija un Izglītības metodisko laboratoriju.