dcsimg

Notikumi Rīgā

Maijs

pirms / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / visu nedēļu / pēc

Konkurss "Creative Business Cup"

Datums: 2014. gada 12. maijs

Laiks: 13.00 – 17.00

Kur: Jauno uzņēmēju centrs, Kr.Valdemāra iela 23, Rīga

Dalībnieki: Radošie uzņēmēji, radošo biznesa ideju autor

Vairāk informācijas:

Konkursa Creative Business Cup nacionālās atlases darbnīca radošo biznesa ideju autoriem un radošo industriju uzņēmējiem. Darbnīcā tiks diskutēts par biznesa modeļiem, to attīstību, tirgus potenciālu, investīciju piesaisti un produktu veidošanu.

Creative Business Cup ir starptautisks konkurss radošo industriju uzņēmējiem, kas norisinās ik gadu un pulcē nacionālo atlašu uzvarētājus no visas pasaules. Dalība konkursā Creative Business Cup sniedz uzņēmējiem iespēju veidot starptautiskus kontaktus, piedalīties semināros un diskusijās, prezentēt savu ideju ārvalstu investoriem un potenciālajiem sadarbības partneriem, pilnveidot zināšanas un prasmes par radošo industriju biznesa attīstību, kā arī iegūt vērtīgas balvas (1. vietas ieguvēji saņem naudas balvu 20 000 USD) un titulu “Pasaules labākais uzņēmējs radošajās industrijās”. Konkursa fināls norisināsies novembrī Kopenhāgenā. Kultūras ministrijas uzdevumā nacionālo atlasi organizē Jauno uzņēmēju centrs.

 

Moderatori: mūziķis un biznesa konsultants Kenneth Agerholm (Dānija), eksperte radošās domāšanas un inovatīvas darbības jautājumos Vita Brakovska, dizainers Kaspars Jursons (pagājušā gada Latvijas pārstāvis Creative Business Cup).

 

Pasākums notiek ar Dānijas kultūras institūta atbalstu.

 

Mājas lapa: http://juc.lv/Sakums/Projekti/Creative_Business_Cup/

Kontaktpersona: Līva Brēmere, Jauno uzņēmēju centrs


Iedvesmas pēcpusdiena

Datums: 2014. gada 12. maijs

Laiks: 16.30 – 18.30

Kur: Somijas vēstniecība Latvijā, Kalpaka bulvāris 1, Rīga

Dalībnieki: Radošo industriju pārstāvji, uzņēmēji, studenti

Vairāk informācijas:

Somijas vēstniecība Latvijā un Somijas Institūts Igaunijā kopīgi organizē Iedvesmas pēcpusdienu visiem radošo uzņēmumu pārstāvjiem un studentiem. Mērķis ir dalīties pieredzē un izcelt labās prakses piemērus radošajā ekonomikā, diskutējot un apspriežot dažādus sadarbības veidus.

Diskutantu vidū: Marit Hohtokari, konsultante, Finland Sillanrakentajat (www.sillanrakentajat.fi),  Jenni Moberg, “0,7 design” dibinātāja (www.07design.fi), Liene Kuplā, Radošais inkubators Andrejsala (www.csala.lv), Agnese Cimuška, Latvijas mūzikas eksporta biedrības vadītāja.

Reģistrēšanās obligāta līdz 8.maijam: http://us8.campaign-archive2.com/?u=146033218961fc08c621c001e&id=d0b78d99f9&e=[UNIQID

 

Mājas lapa: www.finst.ee

Kontaktpersona: Eva Toome, Somijas institūts Igaunijā