dcsimg

Notikumi Rīgā

Maijs

pirms / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / visu nedēļu / pēc

Sociāla akcija - “Nostučī savu radošo kaimiņu!”

Datums: Visi datumi

Laiks: Nepārtraukti

Kur: Sociālais tīkls Facebook.com, Nodibinājuma “Perifērija” Facebook lapa

Dalībnieki: Akcijas dalībnieki jeb "nostučītais" un " nostučītājs"

Vairāk informācijas:

Akcijas mērķis – apzināt, izcelt un parādīt plašākai sabiedrībai, cik Latvijā ir daudz radošu cilvēku. Akcija „Nostučī savu radošo kaimiņu!” galvenokārt ir vērsta uz cilvēkiem, kas rada, darina vai savām rokām izgatavo ko īpašu un oriģinālu (t.sk.dizaina lietas), bet nedara to tāpat vien tikai peļnas gūšanas nolūkos. Svarīgi, ka katram atrastajam darbam ir savs stāsts – par to, kāpēc tas tiek radīts un kā ir radusies ideja par tā radīšanu. Vēlamies atrast un sabiedrībai parādīt ļaudis, kas rada ar sirdi, kas zina, kāpēc rada un, iespējams, tikai sava bikluma „Ai, ko tad es...” dēļ nav pamanīti. Šīs akcijas ietvaros nav jālepojas pašam ar sevi, bet gan ar kaimiņu. Ar „kaimiņu” domājam ne tikai reālu kaimiņu no blakus mājas, bet jebkuru pamanītu un atmiņā iespiedušos cilvēku, kas rada ko interesantu, un par ko būtu vērts uzzināt arī citiem. Būtībā mēs visi esam tuvāki vai tālāki radi un kaimiņi un kopā mēs radam radošu radošumu!

 

Akcijas dalībnieks jeb “nostučītais” -  radošs Latvijas iedzīvotājs, neatklātais radošais dārgakmens, kurš ir vai nav pietiekami aktīvs, lai sevi reklamētu, bet kurš rada lietas/jaunrades darbus ar stāstu, kas iedvesmojo viņu nostučīt jeb parādīt arī citiem.

Kontaktpersona: Linda Vīnkalna (radi.periferija@gmail.com) https://www.facebook.com/Perifeerija


“OTRĀ ELPA”

Datums: 12.-18.maijs

Kur: Berga Bazārs, Marijas ielā 13, Rīga

Dalībnieki: Visi interesenti

Vairāk informācijas:

Popularizējot zaļu, videi draudzīgu dzīvesveidu un modi, labdarības veikals "Otrā elpa" sadarbībā ar tādiem māksliniekiem un dizaineriem kā Līviju Letīciju Labonovsku (LLL), Ingrīdu Zāberi (Recycled.lv), Kārli Ulmani (Ulmaņbikses), Agnesi Kalniņu (Prieka Bikses), Aiju Elliņu, Irēnu Lauriņu, Aivu Zīli, Anitu Eglīti, Zandu Priedīti, Kristīni Krastiņu-Indāni un Santu Koru Berzana Crespo piedāvās iegādāties un iepazīties ar pārstrādāto lietu un apģērbu zīmolu – OTRĀS ELPAS DIZAINS.

 

Trešdien, 14. maijā no plkst. 16:00 līdz 18:30  notiks pārstrādes demonstrāciju mākslinieces Anitas Eglītes vadībā, Berga Bazārā, Otrā Elpā, Marijas ielā 13.

 

Sestdien, 17. maijā no plkst. 12:00 Labdarības veikalā "Otra Elpa" būs iespējams pašiem praktiski līdzdarboties pārstrādē kopā ar mākslinieci-filcētāju Gundegu Tutāni Stabu ielā 35.

Kontaktpersona: Kristiāna Skabārde kristiana.skabarde@gmail.com t. 29539888